A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Ügyféltámogató német nyelven - 53009

3652530315

Elvárások:

  • magabiztos, legalább középszintű német nyelvtudás
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • stressz tűrés
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • ügyfélbarát hozzáállás

Feladatok:

  • kapcsolattartás és ügyféltámogatás szóban és írásban német nyelven
  • kooperáció az ügyfelekkel és kollégákkal
  • ügyfelek problémainak fogadása, megoldása

Előny:

  • felsőfokú német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 6 vagy 8 órás munkavégzés
  • versenyképes bérezés
  • egyműszakos munkarend
  • szakmai fejlődés
  • előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Telekommunikáció
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Debrecen

Érdeklődni lehet: 3652530315

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857