Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legjelentősebb HR-szolgáltatója:
  • 14 hazai és szlovák kirendeltség
  • több mint 150 partner, a középvállalkozásoktól a multinacionális cégekig
  • évi több mint 1200 munkalehetőség
  • 4800 álláskereső elhelyezése az elmúlt 1 évben
  • A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

    Ügyféltájékoztató - 52173

    36304271435

    Elvárások:

    • Alapfokú végzettség
    • Határozott fellépés
    • Megbízhatóság
    • Csapatszellem
    • Pozitív hozzáállás
    • Orvosi alkalmasság

    Feladatok:

    • Telefonos és számítógépes rendszer használata
    • Call centerbe érkezett hívások fogadása, reklamáció kezelése, intézése
    • Adatbázisban szereplő ügyfelek telefonon történő megkeresése, részükre termékek felajánlása
    • Call centerhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

    Előny:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Alapbér + teljesítmény után fizetett jutalék
    • Munkábajárás költségtérítése
    • Munkavégzés: egy műszakban
    • Szombati munkavégzés: 50% pótlék, vasárnapi munkavégzés: 100% pótlék
    • Jó csapat
    • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

    Megbízó profilja:

    • Kereskedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Telefonos értékesítő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Telekommunikáció

    Munkavégzés helye:

    Győr

    Munkaidő:

    napi 8 óra

    Érdeklődni lehet: 36304271435

    Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: Pannon-Work Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ügyféltájékoztató - 52173
    • Hirdető cég: Pannon-Work Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Győr
    • Feladatok: Telefonos és számítógépes rendszer használata Call centerbe érkezett hívások fogadása, reklamáció kezelése, intézése Adatbázisban szereplő ügyfelek telefonon történő megkeresése, részükre termékek felajánlása Call centerhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
    • Elvárások: Alapfokú végzettség Határozott fellépés Megbízhatóság Csapatszellem Pozitív hozzáállás Orvosi alkalmasság
    • Elvárt végzettség: Általános iskola
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-09-19