QB-Pharma Kft.
  • Magyarország vezető gyógyszeripari cégcsoportjának tagjaként a QB-Pharma Kft. informatikai szolgáltatást biztosít a hazai gyógyszertárak számára. A cég már 1989 óta létezik, azonban jelenleg dinamikusan bővülő stádiumban van, melyhez stabil háttér és lendületes, megújult kollektíva társul.

  • Bővülő csapatunkba

    Ügyfélszolgati munkatárs

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfeleinktől bejövő telefonhívások fogadása, adminisztrálása CRM rendszerben
      • Bejelentett technikai hibák, esetek kezelése, javítása távfelügyelettel
      • Ügyfelek program használattal kapcsolatos tevékenységének támogatása
      • Értékesítési csapat munkájának támogatása célzott aktivitásokkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Magabiztos számítógépes ismeretek
      • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
      • Ügyfélközpontú szemléletmód
      • Proaktív személyiség
      • Lelkiismeretes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Ügyfélszolgálati tapasztalat
      • Gyógyszertári szakmai ismeretek
      • Hálózati alapismeretek (lokális hálózat beállítása, router beállítás)
      • Informatikai végzettség, munkatapasztalat, Windows 10 telepítés beállítás

    Amit kínálunk:

      Szívesen megismernéd hogyan üzemel egy gyógyszertár informatikai rendszere? Akkor ez egy neked való lehetőség! Lelkes, gyorsan tanuló munkatársat keresünk ügyféltámogatási pozícióra. A feladatod az informatikai rendszerünket használó ügyfeleink támogatása telefonon, valamint e-mailben. Természetesen a gyógyszertári rendszerünk teljeskörű megismeréséhez biztosítjuk számodra a megfelelő képzést.

      • biztos vállalati háttér
      • kellemes munkahelyi légkör
      • fiatalos, lendületes csapat
      • versenyképes fizetés
      • irodánk jól megközelíthető, központi helyen található a III.kerületben

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1036 Budapest, Lajos utca 78.

    Amennyiben magadra ismersz és szeretnél a QB-Pharma munkatársa lenni, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod.