HT SALES Kft.
Folyamatosan feljődő anyacégünk több mint 13 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.Több ezer termékünket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházunkban (premiumxl.net) kínáljuk megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteinkből kiindulva célunk munkatársaink megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.
Csatlakozz hozzánk

Ügyfélszolgálatos munkatárs

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    - vevői információkérések koordinálása
    - tájékoztatás termékeinkről (e-mailben és telefonon)
    - beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben és telefonon)
    - online felületekről érkező rendelések kezelése
    - vevői elégedettség elérése / fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - csapatszellem és megbízhatóság
    - jó problémamegoldó és kommunikációs készség
    - vevőorientált fellépés

    Beszélt nyelvek:
    + Holland - legalább középszint (B1 vagy magasabb)
    VAGY:
    + Francia - legalább középszint (B2 vagy magasabb)

    VAGY:

    + Német - legalább középszint (B2 vagy magasabb)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    További nyelvek ismerete legalább középszinten előnyt jelent!

Amit kínálunk:

    - cafeteria
    - teljes bejelentés
    - hosszútávú munkalehetőség
    - szakmai fejlődési lehetőség
    - multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat
    - modern, színvonalas környezet

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint
  • Holland - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1064 Budapest, Vörösmarty utca

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezni részletes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet!