Ügyfélszolgálati ügyintéző (XIII.kerület) (1-13-39190/PR)

  • Feladatok:
    • Gépjárművek ügyintézésével kapcsolatos IT szolgáltatást nyújtó nemzetközi partnerünk számára keresünk ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ pozícióba új munkavállalót.

      Feladatok:
      - segítségnyújtás lakossági ügyfelek számára
      - kapcsolattartás üzleti partnerekkel
      - nyilvántartások vezetése
      - strukturált adatrögzítés a vállalati adatbázisba
      - riportok készítése

  • Elvárások:
    • Amennyiben magadra ismersz az alábbiak szerint, jelentkezz, mert Te vagy akit keresünk! :)

      - Szereztél már legalább 1 év tapasztalatot hasonló területen.
      - Középfokon beszélsz angolul
      - Precíz vagy, talpraesett, rugalmas és önálló.
      - Jó a monotonitástűrő képességed.

      A német nyelvtudás előnyt jelent.

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Amit munkádért cserébe kínálnak:
      - szakmai fejlődési lehetőség
      - családias, fiatalos, jó kedélyű csapat
      - kiemelkedő juttatási csomag

  • Orientáció:
    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Üzleti támogató központok
    • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület

  • Fizetés:
  • 350000-380000,- Ft/hó

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.