Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. budapesti irodájába
határozatlan időre, teljes munkaidős munkatársakat keres

Ügyfélszolgálati ügyintéző

    munkakörbe, azonnali kezdéssel, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ügyfélbarát személyes, telefonos és online ügyfélkiszolgálás
  • Precíz árajánlat készítés
  • Kifogástalan kapcsolattartás az ügyfelekkel és az iroda egyéb részlegeivel
  • Az ügyfelektől érkező megbízások teljesítéséhez szükséges munkafolyamatok adminisztrációja és precíz nyomon követése
  • Hiánymentes házipénztár-kezelés
  • Ügyfélbarát reklamáció kezelése
  • Határidők figyelése és következetes betartatása

Követelmények:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú nyelvismeret
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Nagy stressztűrő képesség
  • Magas terhelés mellett is állandó összpontosítási képesség
  • Jó kommunikációs képesség és értékesítési szemlélet
  • Magas fokú együttműködési készség, csapatszellem
  • Igényes, fejlődés- és tudásközpontú szemléletmód
  • Magabiztosság

Előny:

  • 1 – 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kialakult stresszkezelési gyakorlat, magas önismeret
  • Középfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakör
  • Késedelem nélküli bérfizetés
  • Mozgóbérrendszer
  • Fejlődési lehetőség (belső képzések)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 09. 01.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levelet
  • Iskolai végzettséget és egyéb végzettséget/ismeretet/felvételi előnyöket tanúsító okiratok másolatát
  • Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    3 db szavazat
    Állás, munka még: OFFI Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati ügyintéző
    • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati ügyintéző
    • Hirdető cég: OFFI Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Ügyfélbarát személyes, telefonos és online ügyfélkiszolgálás Precíz árajánlat készítés Kifogástalan kapcsolattartás az ügyfelekkel és az iroda egyéb részlegeivel Az ügyfelektől érkező megbízások teljesítéséhez szükséges munkafolyamatok adminisztrációja és precíz nyomon követése Hiánymentes házipénztár-kezelés Ügyfélbarát reklamáció kezelése Határidők figyelése és következetes betartatása
    • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Középfokú nyelvismeret MS Office felhasználói ismeretek Nagy stressztűrő képesség Magas terhelés mellett is állandó összpontosítási képesség Jó kommunikációs képesség és értékesítési szemlélet Magas fokú együttműködési készség, csapatszellem Igényes, fejlődés- és tudásközpontú szemléletmód Magabiztosság
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.08.12
    • értékelés: 3
    • értékelők száma: 3