A DHL Freight,

Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója

Ügyfélszolgálati ügyintéző

gyakornok

kollégát keres bővülő magyarországi csapatába

Főbb feladatok:

  • Rendeléskezelés, rendelések rögzítése a megfelelő rendszerekben
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfélkezelés, ügyfelek kéréseinek, kérdéseinek kezelése e-mailben és telefonon ( CallCenter)
  • Adatbázisok kezelése
  • Nyilvántartások, statisztikák készítése
  • Együttműködés más osztályokkal

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (szállítmányozási/logisztikai előny!)
  • Alapszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Gyors reakció az ügyfél kéréseire/kérdéseire
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Monotonitás-tűrés
  • Nagyfokú precizitás
  • Határidő érzékenység
  • Ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság

Amit mi kínálunk:

  • Fejlődési- és karrier lehetőség
  • Nyitott, jó munkahelyi légkör és csapat

1185 Budapest, Nemzetközi Repülőtér, DHL épület  (264), XVIII. kerület

Budapest területéről céges busz biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

1185 BUDAPEST, BUD NEMZETKÖZI repülőtér .. DHL ÉPÜLET. 264.ÉP. ÉP.

Amennyiben szeretne csapatunkhoz csatlakozni, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a bérigény megjelölésével.

A tárgy mezőbe írja be: Ügyfélszolgálati gyakornok