A Work Force Kft. megújult tatabányai kirendeltségének irodájába keressük új kollégánkat Ügyfélszolgálati toborzó pozícióba. Te leszel csapatunk legújabb tagja?

Ügyfélszolgálati toborzó

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kirendeltség megújult ügyfélszolgálatára érkező jelentkezők fogadása
  • Regionális munkaerő-kölcsönzési projektek sikeres megvalósításában való aktív részvétel
  • Fizikai kölcsönzési és közvetítési projektekhez kapcsolódó hirdetések megírása és kezelése
  • HR szoftverünk és a toborzási csatornák segítségével régiós adatbázisépítés
  • Részvétel a kiválasztási folyamatokban (tesztíratás az ügyfélszolgálati térben)
  • Riportok, visszajelzések készítése a kirendeltségvezető segítségével/részére a projektek toborzását érintve
  • Ügyfélszolgálatot érintő feladatokban való részvétel

Mire lesz szükséged?

  • Minimum középfokú végzettségre
  • Fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képességre
  • Kreativitásra és proaktivitásra
  • Szeretnél fejlődni és megtanulni a toborzás/kiválasztás minden területét
  • B kategóriás jogosítványara, részvételed fontos a kiválasztásokon is

Előny:

  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Ukrán nyelv ismerete
  • Saját gépjármű

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Toborzási bónusz, amely havi rendszerességgel kerül kifizetésre
  • Választható cafetéria rendszert, amely próbaidő első teljes hónapjától jár
  • Megújult, korszerű irodát
  • Céges mobiltelefont és laptop
  • Céges autóink használatát munkavégzésedre
  • Változatos feladatok és előre lépési lehetőségek
  • Szakmai tréningeket, munkádat Toborzási vezetőnk is segíti
  • Folyamatos visszajelzést közvetlen vezetődtől

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Felkeltettük az érdeklődésedet? Akkor jelentkezz és küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat!

Várunk megújult kirendeltségünk csapatába!