Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ügyfélszolgálati Tanácsadó (Budapest) - 000000BUD00004S

    Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

    A Vodafone Retail csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére az értékesítés területén.

    Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz márkaüzletünkbe Ügyfélszolgálati Tanácsadó pozícióra.

    A jelenlegi és leendő Ügyfélszolgálati Tanácsadók a Vodafone-t a versenytársaitól megkülönböztető ügyfélélményt biztosítanak a Vodafone üzlethálózatában a meglévő ügyfelek részére. Csatlakozz hozzánk, és légy az egyik alappillére ügyfélközpontú működésünknek!

Abban számítunk Rád, hogy segítségeddel a Vodafone ügyfelei:

  • élményként éljék meg az üzletben történő ügyintézést,
  • teljeskörű igényfelmérésben részesüljenek, ami alapján megtalálod a hozzájuk legjobban illő szolgáltatás csomagot,
  • bármilyen ügyben keresik is fel az üzletet, segítségnyújtásod után elégedetten távozzanak.

Az állás Rád van szabva, amennyiben:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • jól kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
  • könnyen alkalmazkodsz a kollégáidhoz és az adódó új helyzetekhez
  • alapszinten megérted az angolt, és egy kicsit beszéled is
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid, és nem ijedsz meg a rendszeres használatától
  • van okostelefonod és napi szinten használsz rajta alkalmazásokat

    Előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló területen, vagy érdekel a mobilkommunikáció világa.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Biztos, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Vonzó cafeteria és béren kívüli juttatási csomagot kapsz, például szabadon választható dolgozói készüléket és korlátlan mobilhasználati lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéshez kattints az ”Jelentkezem” gombra!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati Tanácsadó (Budapest) - 000000BUD00004S
  • Hirdető cég: Vodafone Magyarország Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: élményként éljék meg az üzletben történő ügyintézést, teljeskörű igényfelmérésben részesüljenek, ami alapján megtalálod a hozzájuk legjobban illő szolgáltatás csomagot, bármilyen ügyben keresik is fel az üzletet, segítségnyújtásod után elégedetten távozzanak.
  • Elvárások: minimum középfokú végzettséggel rendelkezel jól kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed könnyen alkalmazkodsz a kollégáidhoz és az adódó új helyzetekhez alapszinten megérted az angolt, és egy kicsit beszéled is vannak felhasználói számítógépes ismereteid, és nem ijedsz meg a rendszeres használatától van okostelefonod és napi szinten használsz rajta alkalmazásokat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: Vodafone Magyarország Zrt.>