S.O.S - Sürgős munka!

 SZÁJMASZK- ot készítünk és értékesítünk!

Kiemelt bérezés! Rugalmas munkaidő

Ügyfélszolgálati –szervező Csoportvezető

A jelenlegi ! VÉSZHELYZETBEN ! szabunk – varrunk gőzerővel.

Talpra esett vagy? Gyorsan tanulsz? Kitartó vagy?Szervezőként, koordinátorként vezetői pozícióba akarsz kerülni?

Meg akarod állni a helyedet? Vannak céljaid? Meg akarsz állapodni?

Akkor Téged keresünk!

Tekintsd meg további tevékenységeinket:

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

  • Az arcmaszk és fehér kesztyű eladással kapcsolatos feladatok koordinálása, munkatársak részére >folyamatos munka előállítása,
  • feladatkiadás, a kollégák leterheltségeinek a figyelése.
  • Munkatársakkal való folyamatos egyeztetések. Ellenszándékok kezelése!
  • Felmerülő problémák kezelése: min akadt meg, kin akadt meg, mi a következő teendő?!
  • A fontossági sorrendek felállítása
  • Párhuzamosan futó feladatok, projektek nyomon követése
  • Az ügyfélszolgálat és webes csapat munkájának a koordinálása
  • A készülő munkák figyelése, és minőségi ellenőrzése
  •  A kollégák segítsége, noszogatása és motiválás.
  • A heti kitűzött feladatok, eredmény lista számonkérése , napi elszámoltatás.

Előny:

  • Előrelátás, előre gondolkodás, előkészítés képessége
  •  1 Napi / Holnapi / következő 2-3 nap > munkatervek előállítása
  • TEREMTSD A JÖVŐT !
  • Eredmény orientált, kitartó, küzdő jellem
  • stressztűrő képesség
  • Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • Vállalkozói, versenyszférában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem: nettó 250.000-400.000 Ft
  • Rugalmas munkaidő: Délelőttös, délutános > 2 műszak, hétvége
  • Hétköznap 8-20 h, Hétvégén is 9-19 h .
  • Rugalmasan ! ...ahogy tudsz jönni !
  • Légkezelt - Klimatizált - ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban
  • Változatos, érdekes munka
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Természetbeni juttatások, bónuszok
  • Útiköltség térítés

    Csapattagot keresünk !

    Segítjük, kiegészítjük, helyettesítjük egymást!”

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, kérdéseidet, fix elfoglaltságaidat.

A tárgyban tüntesd fel, hogy „Ügyfélszolgálati – csop. vezető”

Kérdés esetén hívj bizalommal:

Forrai Péter

+36309449944