Ügyfélszolgálati specialista (műszaki terület)

Profession Services

Dabas

Partnerünk, a néhány fős családi vállalkozásból induló, mára világsikerre törő magyar tulajdonú vállalat, masszázsmedencéi nem csak országszerte, de egész Európában és már Amerikában is jelentős népszerűségnek örvendenek. Eddig megvalósított terveik mellett folyamatosan újításokon, a jövő technológiáinak kialakításán dolgoznak és új célokat tűznek ki termékeik kényelmi, esztétikai és fenntarthatósági szempontjait is figyelembe véve.

Jelentkezz hozzánk ha szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:

  • Te fogsz kapcsolatot tartani amerikai, kanadai és európai partnereinkkel
  • Te fogsz felelni azért, hogy ha egy külföldi partnerünk valamiféle meghibásodást észlel vagy nem tudja beüzemelni a készüléket, akkor segítőkészen és támogatva őt tanácsot kell adj neki, hogy megoldja a felmerült problémát,
  • Vállalatirányítási rendszerben sokat kell majd dolgoznod. Pl. Salesforce, IFS,
  • Nem csak a partnerekkel, hanem a társosztályokkal is szoros kapcsolatban kell állnod,
  • A kapcsolattartáson kívül adminisztratív feladatok is várnak majd rád pl. kimutatások készítése, panaszok adminisztrációja, statisztikák előkészítése,
  • Számít a véleményed, így kíváncsiak vagyunk arra, hogy milyen javaslataid vannak, vevői elégedettség javítása érdekében és, hogyan valósítanád meg ezeket.
  • Hasonlóképpen a termékdokumentációk változtatására, pontosítására is várjuk javaslattételed.
  • Az új termékek bevezetésében is számítunk a munkádra, különös tekintettel az oktatási anyagok és vonatkozó dokumentáció elkészítésére, véleményezésére

Ezt a pozíciót neked találtuk ki ha,

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • van min. 1 év tapasztalatod ügyfélkezelés területén,
  • jól beszélsz angolul, valamint van is tapasztalatod benne mind írásban mind szóban,
  • ismered az MS Office-t, főleg az Excel-t.
  • pontos vagy és precíz
  • fontos neked az ügyfél elégedettsége
  • nem riadsz meg a problémáktól

Amit mi tudunk nyújtani

  • Dinamikusan fejlődő cég vagyunk, stabil vállalati háttérrel
  • Jó munkahelyi légkör, összeszokott csapat vagyunk, családias hangulatra számíthatsz,
  • Az újító ötleteket szívesen fogadjuk és a vezetők is partnereink a munkában,
  • lehetőséged lesz részt venni képzéseken, tréningeken, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához,
  • Ha Budapesten laksz a bejárásod céges buszjárattal támogatjuk,
  • Heti 2 home office lehetőség,
  • Ingyenes étkezés vagy SZÉP kártya.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
Dabas