Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres győri telephelyére

Ügyfélszolgálati referens

pozícióba.

Főbb Feladatok

  • Ügyfelek igényeinek, és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése
  • Értékesítési adminisztráció lebonyolítása, együttműködés a cég üzleti partnereivel és üzletkötőivel
  • Raktári logisztika, és készletgazdálkodás
  • A szállítmányok beérkezéséhez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése
  • A beérkeztetett szerszámok csoportosítása és a raktárban való elhelyezése
  • Vevői megrendelések fogadása, szállítási határidő meghatározása
  • Számlák, jóváírások készítése
  • Magas színvonalú ügyfélközpontú kiszolgálás biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú (külkereskedelmi, gazdasági, pénzügyi/logisztikai,) végzettség,
  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Ügyfélközpontú gondolkodás,
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök:

  • Idegen nyelvismeret (angol)
  • SAP ismeret
  • Ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Gazdasági, pénzügyi, logisztikai szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • heti 40 órás munkaidő
  • Fejlődő technikai környezet
  • Hosszú távú, biztos álláslehetőség, változatos feladatokkal
  • Összetartó, segítőkész csapat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Gesztenyefa út 4.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a jelentkezem gombra kattintva küldje fényképes jelentkezését.