Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!

Budapesti cégünkbe keresünk ügyfélszolgálati munkatársat otthoni munka lehetőséggel!

Feladatok:

  • bejövő hívások fogadása, adminisztrálása
  • továbbképzéseken való személyes részvétel

Elvárások:

  • az állás betöltéséhez felhasználói szintű számítógép-ismeret elengedhetetlen
  • MS Office ismerete
  • hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • legalább 1 évre keresünk munkatársat (hosszú távú munka)
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • élhető munkaidő (8 órás munka)
  • versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye: otthoni munka, de ha van kedved, a XI. kerületi irodánkban is tudsz dolgozni.
    Munkavégzés ideje: H-P-ig 8-16:00 óra között, napi 8 órában
    Fizetés: összesen 200.000 Ft nettó fix

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1134 Budapest

Fényképpel ellátott önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.