Nemzetközi hátterű, logisztikával és e-kereskedelemmel foglalkozó cég

Ügyfélszolgálati munkatársat

keres.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • ügyfelek fogadása, minőségi ügyfélkiszolgálás, csomagok kiadása,
  • beérkező hívások fogadása, emailek megválaszolása,
  • napi kapcsolattartás ügyfelekkel, problémáik megoldása e-mailben és telefonon,
  • ügyintézés, tanácsadás, segítségnyújtás

Egyéb béren kívüli juttatások

  • akár azonnali kezdés
  • személyre szabott fejlődési lehetőség
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • napi 8 órás munkavégzés a 13. kerületben, az alábbi munkarend szerint: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00 vagy 9:00 - 17:00 vagy 10:00 - 18:00 váltakozva, illetve megbeszélés alapján

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • főiskolai/egyetemi hallgató
  • főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

  • Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Angol nyelv - Alapszint (A2)

Egyéb ismeretek

  • Microsoft Word - haladó
  • Microsoft Excel - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

  • Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

  • angol alap/ kommunikációs szint
  • szlovák nyelvtudás előny
  • telefonos vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat előny,
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • határozottság, kiváló kommunikációs készség, empátia,
  • igény a folyamatos továbbfejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest Teve utca 60.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje be magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.