• Szeretnél egy prémium termékeket forgalmazó multinacionális cég magyarországi vállalatánál dolgozni?
  • Motiválnak a változatos feladatok, igazi csapattag vagy és fontos számodra a családias, jó hangulatú munkahely?
  • Lehet, hogy pont Téged keresünk!
  • A svájci székhelyű Straumann Group globális vezető a fogászati implantátumok és a helyreállító fogászat terén.
  • Dinamikusan fejlődő magyarországi értékesítésünk támogatásához keressük bővülő csapatunkba lelkes és talpraesett új kollégánkat az alábbi pozícióba:
  • Ügyfélszolgálati Munkatárs

    Feladatok:

    • Megrendelések feldolgozása
    • Termékek kiszállításának megszervezése
    • Számlák előkészítése és kezelése
    • Beérkező termékek kezelése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel és beszállítókkal
    • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

    Elvárások:

    • Minimum 3 év ügyfélszolgálati tapasztalat
    • Ügyfélközpontú gondolkodás és pozitív attitűd
    • Hatékony kommunikáció szóban és írásban is
    • Társalgási szintű nyelvtudás angol, vagy német nyelvből (szóban és írásban is)
    • Megbízható, terhelhető, rugalmas és precíz személy
    • Nyitottság a tanulásra és a folyamatos fejlődésre
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • SAP felhasználói ismeret
    • Felsőfokú végzettség
    • Angol és német nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

    • Stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér
    • Versenyképes juttatás
    • Kellemes munkakörnyezet egy családias hangulatú cégnél
    • Családbarát munkaidő, heti 40 órában, szabad hétvégékkel
    • Folyamatos szakmai képzések

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1016 Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    Jelentkezési határidő:

    2019. 11. 14.

    Az állás kezdésének várható időpontja:

    2020. 01. 01.

    Önéletrajz
    Motivációs levél