A Secret Control GPS Kft. olyan piacvezető szolgáltató cég, amely saját fejlesztésű térinformatikai szolgáltatásokkal van jelen a hazai és nemzetközi piacon. A cég folyamatosan fejleszt és kutat, hogy ügyfeleinek a lehető legszélesebb körű szolgáltatást nyújtsa több mint 15 éve, közel 200 fő munkavállalóval.

Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok:

  • Kezeled a kintlévőséget
  • Szolgáltatásainkhoz/ügyfeleinkhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat látsz el
  • Ügyfeleinkkel, szervizpartnereinkkel tartod majd a kapcsolatot főleg telefonon és írásban
  • Kezelned kell a felmerülő reklamációkat
  • Elvégzed a számlázással kapcsolatos teendőket

Pozíció betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (MS Office)
  • Munkavégzésed pontos és önálló
  • Kreatív- és ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez
  • Problémamegoldó-készséged kimagasló
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészséged van
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Motivált személyiség vagy

Egyéb elvárások:

  • Fellépésed határozott és udvarias
  • Fogékony vagy műszaki kérdésekben
  • Igényes vagy a munkádra

Előnyt jelent:

  • ha angol vagy német nyelvtudásod tárgyalóképes
  • ha ügyfélszolgálatos munkakörben szereztél már szakmai tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Kiváló munkahelyi légkör, fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a nettó jövedelemigény megjelölésével várjuk a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.