Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Saját csapatunkba keresünk munkatársat azonnali kezdéssel, budapesti munkavégzéssel

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek fogadása, eligazítása
  • ügyfélszolgálati telefon kezelése,
  • beérkező hívások fogadása, információk továbbítása az illetékes kollégák felé
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • postai ügyintézés, küldemények, számlák iktatása
  • szerződéskötés lebonyolítása az ügyfelekkel
  • tárgyalók előkészítése, recepció rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel
  • irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • proaktív, talpraesett, türelmes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnal munkakezdés
  • határozatlan idejű, hosszútávú munkaviszony
  • fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ügyfelek fogadása, eligazítása ügyfélszolgálati telefon kezelése, beérkező hívások fogadása, információk továbbítása az illetékes kollégák felé szoros kapcsolattartás a társosztályokkal adminisztratív feladatok ellátása postai ügyintézés, küldemények, számlák iktatása szerződéskötés lebonyolítása az ügyfelekkel tárgyalók előkészítése, recepció rendben tartása
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat pontos, precíz, gyors munkavégzés proaktív, talpraesett, türelmes személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>