A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Ügyfélszolgálati munkatárs - 53668

36703800459

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnereink által használt saját fejlesztésű kereskedelmi rendszereink (pénztárgépek, készletvezető rendszerek, számlázó szoftverek) háttér támogatása
  • Telefonhívások, elektronikus üzenetek fogadása és kezdeményezése
  • Hívások és elektronikus üzenetek feldolgozása, adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Ügyintézés, tanácsadás, táv segítségnyújtás
  • Többműszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig 6-22 óráig váltott munkarendben)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Magabiztos haladó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelési készség, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Telefonos vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos adatbáziskezelési ismeretek
  • Informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, összetartó csapat
  • Családias hangulat, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Megbízó profilja:

  • Megbízópartnerünk 30 éve a közép-európai informatika piac területén kiemelkedő szerepet tölt be. Fő tevékenységi körük: hardver és szoftver termékek forgalmazása, szoftverfejlesztés, rendszerbevezetés (Implementáció), hálózattervezés, hálózatépítés, komplex rendszergazdai tevékenység (outsourcing), szerviz szolgáltatás, support és webes fejlesztések.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Titkárnő, Titkár
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Győr

Érdeklődni lehet: 36703800459

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.