A BEAUTY VILÁGA A KULISSZÁK MÖGÖTT

LEGYÉL TE IS RÉSZESE A VARÁZSLATNAK!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Magadra ismersz?

Olyan munkahelyet keresel, ahol szükség van barátságos személyiségedre és könnyű kapcsolatteremtő képességedre! Rendszerető és precíz vagy, és élvezed a változatosságot. Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook), de a gép előtt töltött idő mellett szívesen jössz-mész intézkedsz!

Ha a leírás Rád illik, jól fogod magad érezni nálunk!

Dönts mellettünk, mi oda figyelünk Rád és megbecsülünk! Biztonságot és hosszú távú perspektívát kínálunk Neked!

Rólunk

A hazai professzionális kozmetikai piac egyik vezető (valóban) nagykereskedelmi cége vagyunk. A B2B területen vevőink kozmetikusok, valamint B2C területen is értékesítünk. Büszkék vagyunk 25 éves sikeres múltunkra, reputációnkra, inspiráló jövőképünkre és 35 fős csapatunkra egyaránt! Cégünk családi tulajdonban van, melyet a 2. generáció vezet.

Budapesti (13. kerület) központunkba keressük új csapattagunkat, ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra.

Részmunkaidő

A munkakör részmunkaidős. 6 óra + 30 perc ebédszünet
Munkaidő: Hétfő-Péntek, 10.30 – 17.00

Ezek lesznek a feladatok:

  • Oktatótermek rendezése, textíliák és termék bekészítés
  • Oktatási anyagok sokszorosítása, bekészítése
  • Catering, az oktatásokra, étel- és italrendelés, bekészítés
  • Bejövő hívások és személyesen betérő ügyfelek fogadása, kezelése
  • Oktatás szervezés, képzésekkel kapcsolatos tájékoztatás, regisztráció

Ami Téged vár:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat, barátságos munkatársak
  • Rész munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Trendi környezet
  • Munkaidő: Hétfő-Péntek 10.30-17.00
  • Helyszín: Budapest 13.; Frangepán u. 8-10.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

Budapest 13. kerület, Frangepán u. 8-10.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.