Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó, német logisztikai cég keres

Ügyfélszolgálati munkatársat

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása
  • Bejövő ügyféligények feldolgozása, azok megválaszolása az elvárt határidőn belül
  • A kiszolgálási színvonal mérésével kapcsolatos riportok, statisztikák elkészítése
  • A szolgáltatással kapcsolatos ügyfél-elégedettség mérése
  • Együttműködés a cég operatív területeivel
  • Nemzetközi/ belföldi visszáruk kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás alapfeltétel
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Ügyfélközpontú, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • Komplex gondolkodás

Előny:

  • Logisztikai ügyintézői vagy szakirányú logisztikai végzettség megléte
  • Egyéb logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • cafeteria
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Munkavégzés helye: Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re. Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzzal.