Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Professzionális műszaki termékek forgalmazásában piacvezető, multinacionális háttérrel rendelkező cég magyarországi gyártói képviselete keres, kis létszámú csapatába

Ügyfélszolgálati munkatársat

(Hétfőtől – Péntekig - heti 40 óra – kiszámítható 1 műszakos munkarend)

Feladatok:

  • E-mailen, telefonon és személyesen érkező kérések megválaszolása
  • Rendelések feldolgozása és követése az ügyviteli rendszerünkben
  • Árajánlatok készítése ügyfeleink vagy területi képviselőink kérésére
  • Technikai támogatás és termék tanácsadás telefonon és személyesen
  • Területi képviselők háttértámogatása
  • Visszáru és reklamáció kezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú vagy műszaki végzettség előny, de nem feltétel)
  • Középfokú szintű, aktív angol nyelvhasználat
  • Windows/Office felhasználói ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, dinamikus, támogató, megoldásokat kereső, együttműködő személyiség
  • Technikai, műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan megújuló iparágban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést igénylő munkakör
  • Betanítás
  • Folyamatos belső képzések
  • Versenyképes jövedelem csomag cafeteriával és egészségbiztosítással

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Csak az általunk alkmasnak talált jelölteket értesítjük. Minden pályázatot bizalmasasn kezelünk.
Amennyiben érdeklődik, angol és magyar nyelvő önéletrajzát küldje el.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: multinacionális háttérrel rendelkező cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: E-mailen, telefonon és személyesen érkező kérések megválaszolása Rendelések feldolgozása és követése az ügyviteli rendszerünkben Árajánlatok készítése ügyfeleink vagy területi képviselőink kérésére Technikai támogatás és termék tanácsadás telefonon és személyesen Területi képviselők háttértámogatása Visszáru és reklamáció kezelés
  • Elvárások: Középfokú végzettség (felsőfokú vagy műszaki végzettség előny, de nem feltétel) Középfokú szintű, aktív angol nyelvhasználat Windows/Office felhasználói ismeretek Ügyfélközpontú gondolkodás, dinamikus, támogató, megoldásokat kereső, együttműködő személyiség Technikai, műszaki affinitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14