Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba munkatársat keresünk

Ügyfélszolgálati munkatárs (lengyel nyelvtudással)

    munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közúti szállítások nyomon követése Európában
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a szállítmányozókkal, valamint a raktárakkal
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol és lengyel tárgyalóképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségre elküldeni.
Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség! További információért kérjük, hívja a következő telefonszámokat: (+36) 1 880 9300 vagy (+36) 1 880 9346.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs (lengyel nyelvtudással)
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Közúti szállítások nyomon követése Európában Kapcsolattartás az ügyféllel és a szállítmányozókkal, valamint a raktárakkal Riportok készítése
  • Elvárások: Angol és lengyel tárgyalóképes nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Lengyel
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-18