Az Ilcsi Szépítő Füvek Kft, a hazai natúrkozmetikumok vezető szereplője a hazai és a nemzetközi terjeszkedés érdekében megújítja a marketing és a kereskedelmi csapatát. Olyan vezetőket és munkatársakat keresünk, akik szívesen vesznek részt Magyarország egyik legrégebbi családi vállalkozásának a modernizálásában, növekedési céljainak megvalósításában.

Bővülő csapatába keres

Ügyfélszolgálati munkatárs

munkatársat.

Feladatok

  • A Webshopon, webes chat-en, emailen, közösségi médián, telefonon beérkező ügyfélmegkeresések intézése
  • Termék, készlet, termékösszetevő, kozmetikusi hálózatról információ nyújtása
  • Megrendelések napi szintű kezelése
  • Vásárlások kapcsán felmerülő ügyek, reklamációk intézése
  • Részvétel a webshop logisztikai folyamatokban – termékraktárkészlet és szavatosság figyelése, várható termékeladások előrejelzése
  • Webshop oldalkezelési feladatok, kampányok online indítása

Elvárások

  • Erős angol nyelvtudás elvárt, lengyel nyelvtudás előnyt jelent jelent
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • MS Office: Excel, PowerPoint
  • Jó szervező készség, precizitás
  • Ügyfélközpontúság

A pozíció megszerzéséhez előny

  • CRM rendszer ismerete előnyt jelent
  • WooCommerce rendszer tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  •  Részt vállalhatsz az Ilcsi hazai és nemzetközi növekedési stratégiájának megvalósításában
  •  Versenyképes bérezés
  •  Termékjuttatás

Extra juttatás

  • Termékjuttatás
  • Karácsonyi jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

220.000 - 270.000 Ft

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Üdülő út 37.

Kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezéséhez.