Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
IDATA KFT.
  • Az iData Kft. az egyik leggyorsabban növekvő hazai technológiai vállalat, szolgáltatása a saját fejlesztésű hardverekre és szoftverre épül. A GPS-es nyomkövetéssel foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás tevékenysége a kutatástól kezdve a termék és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás fejlesztésén keresztül a gyártást, értékesítést és üzemeltetést foglalja magába. A mára több mint 2.500 elégedett ügyfél magas színvonalú kiszolgálását technikai supportot végző ügyfélszolgálatunk látja el, amelynek bővítéséhez új kollégát keresünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba.

  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      Az új munkatárs feladata lesz:

      • bejövő hívások, e-mailek kezelése, megválaszolása
      • kapcsolattartás az ügyfelekkel
      • együttműködés és kapcsolattartás a nemzetközi disztribútorokkal, partnerekkel
      • folyamatos, zökkenőmentes ügymenet biztosítása
      • rendszeradminisztráció és testreszabás
      • belső/külső műszaki support
      • komplex problémaelemzés és kezelés (hibafeltárás, analizálás, problémamegoldás)
      • ügyfelek felmerülő elvárásainak feltérképezése
      • munkaszervezés, koordinációs feladatok
      • társosztályokkal való együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min. középfokú végzettség
      • legalább 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
      • angol nyelv társalgási szintű ismerete előny
      • jó műszaki érzék (informatikai, rendszergazdai ismeretek)
      • erős felhasználói szintű Excel ismeret
      • ügyfélorientált szemléletmód
      • kiemelkedő kommunikációs készség
      • fogékonyság az új ismeretekre, technológiákra
      • önállóság
      • logikus gondolkodás
      • problémaérzékenység

    Amit kínálunk:

      • stabilitás - biztos háttér, tartós együttműködés
      • versenyképes, tudásarányos jövedelem
      • szakmai fejlődési lehetőség előmeneteli rendszerrel
      • szakmai kihívást nyújtó, változatos/érdekes feladatok
      • támogatott szakmai és nyelvi képzések
      • önálló és csapatorientált munkavégzés
      • Családbarát Munkahely 2016 ("nyitott ajtó politika", emberi hozzáállás)
      • innovatív cégkultúra
      • céges rendezvények (családi nap, csapatépítő és sport programok, game klub)

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Mérnök vezető
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1103, BUDAPEST GERGELY utca 112/C.

    Ha szeretnél egy lendületes, összetartó csapatban dolgozni, a „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük, csatold magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
    • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
    • Hirdető cég: IDATA KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: X. kerület
    • Feladatok: Az új munkatárs feladata lesz:bejövő hívások, e-mailek kezelése, megválaszolásakapcsolattartás az ügyfelekkelegyüttműködés és kapcsolattartás a nemzetközi disztribútorokkal, partnerekkelfolyamatos, zökkenőmentes ügymenet biztosításarendszeradminisztráció és testreszabásbelső/külső műszaki supportkomplex problémaelemzés és kezelés (hibafeltárás, analizálás, problémamegoldás)ügyfelek felmerülő elvárásainak feltérképezésemunkaszervezés, koordinációs feladatoktársosztályokkal való együttműködés
    • Elvárások: min. középfokú végzettséglegalább 3 éves munkatapasztalat hasonló területenangol nyelv társalgási szintű ismerete előnyjó műszaki érzék (informatikai, rendszergazdai ismeretek)erős felhasználói szintű Excel ismeretügyfélorientált szemléletmódkiemelkedő kommunikációs készségfogékonyság az új ismeretekre, technológiákraönállóságlogikus gondolkodásproblémaérzékenység
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-12
    Állás, munka még: IDATA KFT.>