A CGP EUROPE jelenleg magyarországi központtal, 12 európai országban nyújt szolgáltatást. A svájci Zugban létesült, valamint budapesti Call Centerünk napi 24 órában fogadja a különböző országokból bejövő hívásokat. Tanácsadó rendszerünk Svájc, Németország, Ausztria, Franciaország, Olaszország, Magyarország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Románia és Bulgária legnagyobb városaiban teszi lehetővé, hogy a munkavállalók személyes segítségnyújtásban részesüljenek. Tanácsadói hálózatunkat a legmagasabb minőségi elvárásoknak megfelelve alakítottuk ki, mely által garantálni tudjuk a segítségnyújtás maximális hatékonyságát.

Ügyfélszolgálati munkatárs / Helpdesk

Főbb feladatok, munkák:

    • Bejövő hívások, üzenetek és e-mailek kezelése
    • Információnyújtás a szolgáltatásról
    • Adminisztratív feladatok
    • Heti óraszám megegyezés szerint, elérhetőség hétköznap és hétvégén megbeszélés szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Magyar nyelven kívül a következő nyelvek valamelyikének magas szintű szintű ismerete:
    • lengyel / orosz / ukrán / litván / cseh / német / olasz / bolgár / szerb / angol / francia. Több nyelv ismerete előnyt jelent.
    • Jó kommunikációs készségek
    • Nyitottság és rugalmasság
    • MS office ismeretek: Word, Excel
    • Precizitás, odafigyelés a részletekre

Amit kínálunk:

    • Otthonról végezhető munka
    • Részmunkaidőben végezhető rugalmas időbeosztással
    • Főiskolai/egyetemi tanulmányok mellett, illetve otthon lévő édesanyák és nyugdíjasok számára kiváló lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Francia - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Orosz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Olasz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Cseh - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Lengyel - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szerb - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Ukrán - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Bolgár - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Litván - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

A jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.