Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dolgozz az Exit the Room-nál, Ausztria és Németország egyik vezető szabadulós játékánál! Nemzetközi háttérrel rendelkező, cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk németül folyékonyan beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

AMIKET CSINÁLNI FOGSZ:

  • Bejövő Német nyelvű e-mailek, telefonok kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Pénzügyi osztály támogatása német nyelven
  • Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára
  • Együttműködés a német és magyar munkatársakkal

ELVÁRÁSOK:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban (felsőfok+++)
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Marketing tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés nemzetközi piacon
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Lehetőség a német nyelv változatos használatára
  • Versenyképes fizetés

Egyéb információ az állásról:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk
    Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület Fehérvári út
    Főállású pozíció (168 óra / hó)

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület Fehérvári út

Hogyan lehet jelentkezni?

Fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva! Jelentkezz ma és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: Exittheroom Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Bejövő Német nyelvű e-mailek, telefonok kezelése Adminisztrációs feladatok ellátása Pénzügyi osztály támogatása német nyelven Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára Együttműködés a német és magyar munkatársakkal
  • Elvárások: Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban (felsőfok+++) Motivált és pozitív hozzáállás Alapvető számítógépes ismeretek Ügyfél-orientált gondolkodás Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség Marketing tapasztalat előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
Állás, munka még: Exittheroom Kft.>