Ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárásaink

  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Angol és/vagy lengyel nyelv társalgási szintű ismerete
  • A magyar nyelvtan és helyesírás kiváló ismerete
  • MS Word, Excel, Power Point, Outlook ismerete, teljes körű, magabiztos használata
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pozitív, lelkiismeretes személyiség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Problémamegoldás
  • Empatikus képesség
  • Stressztűrés, a figyelem megosztásának képessége
  • Önuralom, türelem

Feladatok

  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bejövő e-mailek megválaszolása
  • Ügyfelek tájékoztatása/informálása
  • Tanácsadás, valamint az igények felmérése a forgalmazott termékeket illetően
  • Online rendelések kezelése, felvétele

Ajánlatunk

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Jó lehetőség online értékesítés területén történő tapasztalatszerzésre

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Lengyel - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 53.

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 09.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.