Intézményünk magas színvonalú átfogó egészségügyi szolgáltatásokat nyújt ultramodern körülmények között. Csapatunkba keresünk olyan kollégákat, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett, a következő pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Pácienseink felvétele/beléptetése, szükséges dokumentáció elkészítése
  • A betegek irányítása, betegnyilvántartó számítógépes program kezelése
  • A betegek felvilágosítása a rendelési időpontokról, betegirányítás
  • A beérkező telefonok kezelése, megfelelő területre való kapcsolása
  • Pénztárosi feladatok önálló végzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • Recepciós és pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Személyes tulajdonságok

  • Figyelem, segítőkészség, precizitás, empátia, udvariasság, stressztűrés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor

Motivációs levelét és önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
Tóth Olga HR generalista, "Jelentkezem" gombra kattintva – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!