WHC Diák Iskolaszövetkezet
Beszélsz angolul és németül? Szeretnél dolgozni, de még nincs tapasztalatod? Hosszútávú munkalehetőséget keresel? Pécs vonzáskörzete lenne a legmegfelelőbb számodra? Ez a lehetőség neked szól! Jelentkezz partnervállalatunk Ügyfélszolgálati munkatárs pozíciójába, és máris neki kezdhetsz a karrierépítésnek!

Ügyfélszolgálati munkatárs - Diákmunka (TW-4876)

Feladatok:

  • E-mailen és telefonon keresztül érkező kérések feldolgozása német és angol nyelven
  • Hibajegyek készítése és kezelése, megoldása, valamint továbbítása
  • Üzleti informatikai rendszerekben felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, kezelése

  • Magabiztos angol ÉS német nyelvtudás
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Nem gond, ha nemrég végeztél, vagy már csak kevés ideig vagy diák!
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatkör és izgalmas projektekben való részvétel
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Br. 1970 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Pécs