Ügyfélszolgálati munkatárs - Diákmunka

Bruttó 1 550 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

A PEPCO Lengyelországban jött létre azzal a céllal, hogy vásárlóik számára a lehető legkedvezőbb áron biztosítsák a mindennapi élethez elengedhetetlen termékeket, legyen szó női, férfi vagy gyermek ruházatról, lakásdekorációról vagy akár a háztartásuk vezetéséről. Vásárlóik között gyorsan nagy népszerűségre tettek szert és rövid időn belül Európa egyik legnagyobb non-food kereskedelmi láncává váltak. 2015-ben Magyarországon is megnyitották első üzletüket. Mára már több, mint 200 üzletben várják vásárlóikat Magyarország-szerte, törekedve az alacsony árakra, a széles termékválasztékra és a barátságos kiszolgálásra.

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő ügyfélügyek fogadása, azonosítása, nyilvántartásba vétele
  • Tartalmi információk nyújtása az igényekkel, kérésekkel, illetve dicséretekkel kapcsolatban, a megfelelő ügyfélszolgálat biztosítása érdekében
  • A tudásbázis létrehozása és aktualizálása, ezzel támogatva az osztály hatékony működését
  • Az osztály igényeiből fakadó egyéb megbízatások végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfő-péntek 9.00-13.00 között heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1550 Ft/óra
  • Barátságos, támogató légkört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.