A Strong & Unique Kft.

Samsung mobiltelefon üzletágát képviselő,
Magyarországi hálózata munkatársat keres

Ügyfélszolgálati munkatárs

munkakörbe, budapesti márkaboltjába

Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

A Strong & Unique Kft., Samsung Experience Store üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére.

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz ügyfelekkel foglalkozni
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid és nem ijedsz meg a rendszeres használatától
  • legalább alapszinten megérted az angolt és egy kicsit beszéled is
  • vannak adminisztrációs munkatapasztalataid

ELVÁRÁSOK

  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Általános adminisztratív feladatok, statisztikák, riportok készítése
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Pontosság, felelősségtudat
  • Hatékony, felelősségteljes, megbízható és önálló munkavégzés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Határozott fellépés, pro aktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Kitűnő kommunikációs és empatikus készség
  • Határidők pontos betartása

ELŐNY

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz

Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal, a fizetés igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.