Az Extreme Digital Magyarország egyik legnagyobb webáruháza, több mint 17 éve ad a vásárlóknak jó ajánlatokat ügyes döntésekhez. Igazi hibrid vállalatként a vásárlók online felületeken és országszerte már 17 szaküzletben is találkozhatnak velünk, így igyekszünk a lehető legszélesebb vásárlói réteget megszólítani.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégákat

Ügyfélszolgálati munkatárs bolgár nyelvtudással

pozícióba

Mit jelent ez röviden?

A külföldi országokat támogató csapatunk felel azért, hogy az idegen nyelvű honlapok az adott nyelven tele legyenek mindenféle érdekes tartalommal és hasznos információval, ami a vevőink számára a vásárláshoz fontos lehet. Ha esetleg ezekkel kapcsolatban a vásárlóknak kérdése vagy észrevétele van, akkor ez a csapat az, aki igazi profik módjára válaszol meg mindent pontosan és villámgyorsan. Eddig tetszik? Nézzük a részleteket!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Annak érdekében, hogy zökkenőmentesen működjön a külföldi honlapunk és a vásárlói felületünk, szükségünk van Rád a termékleírások fordításában
  • Te leszel az elsődleges kapcsolattartó az ügyfelek számára
  • Szakértelmeddel és hozzáértéseddel segítesz az beérkező telefonos és írásos megkeresések kezelésében
  • Garanciakezeléssel és termékekkel kapcsolatos információkkal segíted a vásárlóinkat
  • Kapcsolatot tartasz a többi csapattal házon belül

Téged keresünk akkor, ha…

  • Folyékonyan beszélsz az alábbi nyelven: bolgár
  • Szeretsz emberek között lenni és másoknak segíteni
  • Neked is fontos, hogy korrektek legyünk egymással szemben
  • Szeretsz jó társaságban lenni és Te is vallod, hogy egy csapatként egy hajóban evezünk
  • alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel és nem riadsz vissza új rendszerek/programok elsajátításától
  • Befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel

Ha már dolgoztál hasonló munkakörben az előny, de ha nincs még ilyen tapasztalatod, akkor se aggódj, megtanítunk mindent!

Mit kínálunk Neked?

  • Fix alapbér, kiegészítve juttatásokkal
  • Számos egyéb kedvezményt
  • Tréningeket, utat a fejlődéshez

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Bolgár (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.