Ügyfélszolgálati munkatárs - DIÁKMUNKA / Budapest, XIII.

Bruttó 1 750 - 2 275 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Váci út 36-38.

Ügyfélszolgálati munkatárs, bejövő hívások fogadása, részleges Home Office lehetőséggel – DIÁKMUNKA / Budapest, XIII.

Megbízónk a Europ Assistance Kft.
1997 óta van jelen Magyarországon, és biztosít assistance szolgáltatásokat partnereik és ügyfeleik számára a magyar, román és szerb piacon. Régiós központként az Europ Assistance Magyarország bármilyen helyzetben képes segíteni ügyfeleinek a környező országokban, valamint egyedülálló nemzetközi hálózatuknak köszönhetően bárhol a világon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos segítségnyújtás ügyfelek számára;
  • Ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása: legyen az autómentés, egészségügyi ellátás, szakember, szállás megszervezése; csereautó biztosításának menedzselése, egyéb vészhelyzetek megoldása területenként eltérően;
  • A megoldandó káreseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése.
  • Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig lehetséges a munkavégzés, 00:00-24:00-ig, 4-6-8 órás műszakokban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hatályos és érvényes, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • Megbízhatóság!
  • Aktív, kommunikációs szintű (legalább B2-es) angol nyelvtudás; plusz nyelv ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség, segítőkészség, ügyfél- és vendég-orientált hozzáállás
  • havi 90-95 óra vállalása
    • Mivel a hét minden napján 0-24 órában rendelkezésre kell állnunk, így fontos, hogy vállalni tudjanak diákjaink:
      • 2-3 éjszakai műszakot havonta
      • 2-3 hétvégi napot havonta

Amit kínálunk:

  • 18:00-6:00 között +30% műszakpótlék, ünnepnapokon +100% műszakpótlék jár
  • Hosszú távon, önálló munkavégzés esetén lehetőség van alkalmi jelleggel otthoni munkavégzésre
  • Rugalmas munkaidő
  • Trainingeken való részvétel
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Betanuláshoz szükséges mentor biztosítása
  • Gyümölcsnap/ fagyinap

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

  • Kizárólag nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, fényképes Önéletrajzzal együtt (PDF formátumban).