BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni és rendelkezel középfokú angol nyelvtudással? Ha a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól!
Partnerünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával, valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való együttműködés
  • Telefonon, e-mailen, történő ügyintézés, problémakezelés
  • A megrendelő orvosokkal való napi operatív kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomkövetése és feldolgozása
  • Ügyfél elégedettség biztosítása
  • Együttműködés az értékesítési és a fogtechnikai csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Innovációra nyitott, dinamikus, talpraesett és sokoldalú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Perspektivikus munkahely
  • Fiatalos és lendületes munkahely / szuper csapat
  • Versenyképes jövedelem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fogtechnikusi vagy röntgenasszisztensi végzettség
  • Egyéb nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csongrád-Csanád megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szeged
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz és motivációs levél csatolásával: