Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A MetLife, Inc. (NYSE: MET) leányvállalatain és tagvállalatain keresztül („MetLife”) a világ egyik legnagyobb életbiztosító társasága. Az 1868-ban alapított MetLife világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat. A mintegy 100 millió ügyfelet kiszolgáló MetLife közel 50 országban van jelen, és piacvezető szerepet tölt be az Egyesült Államokban, Japánban, Latin Amerika, Ázsia, Európa és a Közel-Kelet országaiban.
További információ: www.metlife.hu

Ha szeretnél Budapest egyik legmenőbb irodájában dolgozni, fiatalos csapatunk tagjaként, akkor köztünk a helyed. Ha nem ijedsz meg a kihívásoktól és jól kommunikálsz írásban, akkor gyere és csatlakozz hozzánk, mint:

Ügyfélszolgálati munkatárs (Back office területen)

Miért jelentkezz hozzánk? Mert…

  • barátságos, kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz egy nemzetközileg elismert társaság munkatársaként
  • egyműszakos munkarend (hétvégi munkavégzés nincs)
  • lelkes, családias hangulatú csapat tagja lehetsz

Főbb feladataink, mellyel minden nap találkozhatsz:

  • az ügyfelek által kért és a Szerződési Feltételek által megengedett módosítások végrehajtása a nyilvántartási rendszerekben
  • ügyféladatok változásának átvezetése
  • befektetési alapok közötti áthelyezés, befektetési egységek alapok közötti megosztásának módosítása
  • szerződések díjfizetési státuszának változtatása (díjmentesítés, kényszer-díjmentesítés, díjfizetés szüneteltetése)
  • kifizetési szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés (részleges- és teljes visszavásárlás, elérés szolgáltatás)
  • szerződések megszüntetésével kapcsolatos teendők
  • ügyfél levelek megválaszolása

  • kiemelkedően jól kommunikálsz írásban és nem félsz attól, ha nehéz kérdésre kell válaszolni
  • legalább 3 év hasonló feladatkörben, back office területen, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • rugalmas és könnyen alkalmazkodó vagy
  • türelemmel és magabiztossággal kezeled a kihívásokat
  • precíz, terhelhető és munkádra igényes vagy
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak

Ezen felül előnyt jelenhet, ha…:

  • dolgoztál már biztosítónál és/vagy a pénzügyi szektorban
  • beszélsz angolul és szlovákul
  • közgazdasági érettségivel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs (Back office területen)
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: MetLife Inc.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: az ügyfelek által kért és a Szerződési Feltételek által megengedett módosítások végrehajtása a nyilvántartási rendszerekben ügyféladatok változásának átvezetése befektetési alapok közötti áthelyezés, befektetési egységek alapok közötti megosztásának módosítása szerződések díjfizetési státuszának változtatása (díjmentesítés, kényszer-díjmentesítés, díjfizetés szüneteltetése) kifizetési szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés (részleges- és teljes visszavásárlás, elérés szolgáltatás) szerződések megszüntetésével kapcsolatos teendők ügyfél levelek megválaszolása
  • Elvárások: kiemelkedően jól kommunikálsz írásban és nem félsz attól, ha nehéz kérdésre kell válaszolni legalább 3 év hasonló feladatkörben, back office területen, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel rugalmas és könnyen alkalmazkodó vagy türelemmel és magabiztossággal kezeled a kihívásokat precíz, terhelhető és munkádra igényes vagy legalább középfokú végzettséggel rendelkezel felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: MetLife Inc.>