Szeretnél egy 430 fős piacvezető skandináv cég közvetlen, családias hangulatú Ügyfélszolgálati csoportjában tapasztalatot szerezni?

Akkor jelentkezz

Ügyfélszolgálati munkatárs (back office)

munkakörbe adminisztrációs területen!

Hogyan telnek majd a mindennapjaid nálunk?

  • feldolgozod és megválaszolod a vállalatunkhoz érkező valamennyi ügyfél-, illetve hivatalos írásos megkeresést (e-mail, postai levél, fax) az ügy egyedi sajátosságainak figyelembevételével, amelyek információkéréssel, általános tájékoztatással kapcsolatosak
  • napi szinten fogsz egyeztetni a társosztályokkal
  • hivatalos megkereséseket válaszolsz meg (ügyvédi irodával történő egyeztetést követően), vagy a megkereséseket továbbítod a megfelelő csoport felé
  • folyamatosan nyomon követed és szigorúan betartod a feldolgozási határidőket
  • pontosan vezeted a nyilvántartást
  • elbírálod a meghatalmazásokat

Előnyként értékeljük:

  • hagyatéki területen, illetve adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • jogi asszisztensi OKJ végzettség
  • angol nyelvismeret

Miért jó az Intrumnál dolgozni?

  • A++ kategóriás, nagyon magas színvonalú irodai környezet miatt
  • az alapbéreden felül motiváló - és elérhető - negyedéves bónuszt fizetünk
  • rendszeres prémium adható, teljesítménytől függően
  • a belépés napjától járó cafeteria juttatásunk, amely készpénz formájában is elérhető, ~40%-kal a piaci átlag felett van, tehát jelentősen megnöveli a havi járandóságod értékét
  • havonta 8 alkalommal ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk neked egy közeli fitneszközpontban, emellett szerződött partnerünknél sportkártyát is válthatsz, ha más létesítményeket is látogatnál
  • egészségbiztosítási csomagunk révén széleskörű magánklinikai színvonalú orvosi ellátáshoz és szűrővizsgálatokhoz jutsz hozzá teljesen ingyenesen
  • személyes mentort biztosítunk, aki segíti az új kollégák betanulását és az integrálódását
  • lehetőséged lesz részt venni belső képzési programjainkon, tanulni, fejlődni
  • vállalaton belüli előrelépési lehetőségek nyílnak előtted
  • európai háttér és cégkultúra vesz körül, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fiatalos a csapat és jó a közösség
  • stabil munkahely vár rád

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • szabálykövető magatartás jellemez
  • pontosan, precízen dolgozol
  • választékosan tudsz fogalmazni, írásban és szóban egyaránt
  • jól kommunikálsz mindenféle személyiségtípussal
  • képes vagy önállóan dolgozni és saját hatáskörben dönteni
  • könnyen átlátod a rendszereket
  • jól tűröd a monotonitást
  • lelkes és elkötelezett vagy, a szíveden viseled a munkát
  • nyitott vagy az új ismeretek befogadására (adatvédelmi, jogi ismeretek)