Alpha Implant Kft.

Csatlakozz hozzánk

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba!

Az Alpha Implant Kft. az Alpha-Bio tec. fogászati termékeinek kizárólagos hazai forgalmazója. 2009-től képviseljük az implantációs rendszereiket és a protetikai eszközeiket Magyarországon. Ezen kívül cégünk folyamatosan bővíti a portfólióját különböző termékekkel, ezzel biztosítva a folyamatos fejlődését és növekedését.

Feladatok:

  • bejövő megrendelések kezelése telefonon és e-mailen keresztül,
  • ügyfelek segítése, támogatása szakmai tanácsadással,
  • megrendelések összekészítése, nyomon követése,
  • számlák, bizonylatok kiállítása (Navision),
  • garanciális termékek, illetve visszáruk kezelése, dokumentálása,
  • beérkező áru átvétele, ellenőrzése,
  • leltározás (napi, negyedéves, éves)
  • egyéb adminisztratív feladatok (postázás, dokumentációk lefűzése)

Elvárások:

  • min. középfokú végzettséged van,
  • van tapasztalatod ügyfélszolgálati és/vagy értékesítési területen,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook),
  • érdeklődő vagy és nyitott az új dolgok elsajátítására,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • megbízhatóan és precízen végzed a munkád,
  • jól dolgozol csapatban, de önállóan is megállod a helyed,
  • proaktívan állsz a munkához,
  • élvezed a változatosságot,
  • jól kommunikálsz.

Előny:

  • tudsz angolul,
  • használtál már vállalatirányítási rendszert,
  • a 10 ujjas gépelés sem jelent gondot.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • fix munkaidő,
  • fejlődő vállalat,
  • fejlődési lehetőség,
  • home office lehetősége betanulás után.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Szüret utca

Ha érdekel a pozíció kattints a „Jelentkezem” gombra és küldd el nekünk a magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével együtt.