Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, flottakezeléssel foglalkozó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a Partnerekkel
  • Ügyféligények kezelése (bérleti igények, szerviz igények)
  • Adminisztráció: új gépjárművek átvétele, gépjárművek kiadása, visszavételek elszámolása
  • Meghatározott állományi flottaösszetétel figyelése
  • Flottakezelési ügyviteli rendszer naprakészen tartása
  • Ügyfél elégedettség biztosítása
  • Ügyfélkiszolgálásban vállalt határidők tartása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • problémamegoldó
  • ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű szerződés tőkeerős vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el.

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Adecco Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a Partnerekkel Ügyféligények kezelése (bérleti igények, szerviz igények) Adminisztráció: új gépjárművek átvétele, gépjárművek kiadása, visszavételek elszámolása Meghatározott állományi flottaösszetétel figyelése Flottakezelési ügyviteli rendszer naprakészen tartása Ügyfél elégedettség biztosítása Ügyfélkiszolgálásban vállalt határidők tartása
  • Elvárások: legalább középfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági) legalább 2 éves szakmai tapasztalat problémamegoldó ügyfélközpontúság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.11