VIAPAN ''DOLOGIDŐ'' Kft.

Munkatársat keresünk

Ügyfélszolgálati kapcsolattartó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Nemzetközi partnerünk évtizedek óta foglalkozik labordiagnosztikai vizsgálatokkal a gyógyszergyártás, élelmiszeripar, környezetvédelem terén, és most új bioanalitikai részlege számára keresünk angolul kiválóan beszélő ügyfélszolgálati kapcsolattartót.

Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, vevői igények felmérése
  • rendeléskezelés, árajánlatok készítése, számlázás (főként a nemzetközi értékesítés terén)
  • az ERP és más kapcsolódó rendszerek napi működtetése
  • a vállalaton belüli kommunikáció koordinálása
  • a külső logisztikai partnerekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás
  • ügyfelek panaszainak kezelése, pontos visszajelzés, megfelelő megoldás megtalálása

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • stabil háttér
  • fejlődési lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • min. 1-3 éves tapasztalat a nemzetközi értékesítés/ügyfélszolgálat területén
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélközpontúság, pontosság, jó kommunikációs készség
  • erős informatikai ismeretek: MS Office, ERP tapasztala

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ADR vagy IATA tapasztalat
  • tapasztalat az élelmiszer- vagy vegyipar vagy élettudományok területén

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1047 Budapest

Érdekli a lehetőség? Fényképes önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva küldje el számunkra!