A hazai tulajdonú Umundum Kft. 2005 óta foglalkozik műanyag félkész termékek kis- és nagykereskedelmével. A Budaörsi Technológiai és Ipari Parkban található telephelyünkre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Ügyfélszolgálati asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítők munkájának támogatása, ajánlatok készítése, követése,
  • Kimenő áruszámlák ellenőrzése; dokumentumok, nyilvántartások kezelése, naprakész állapotuk biztosítása,
  • Irodai adminisztráció, pénztárkezelés,
  • Részvétel marketing-programok lebonyolításában,
  • Beszerzési adminisztráció támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú, lehetőleg gazdasági végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
  • Kereskedelmi folyamatok ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer használatában gyakorlat
  • Csapatjátékos attitűd
  • Ügyfélközpontúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP Business One rendszer ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés (cafeteria, mozgóbér)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2040, Budaörs Gyár utca 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.