Pozitron-Diagnosztika Kft.

A Pozitron-Diagnosztika Központ a XI. kerületben található 15 éve stabilan működő magán egészségügyi centrum. Fő profilunk a képalkotó diagnosztika (PET/CT, CT, MR,mammográfia, uh), ezen kívül több szakorvosi rendelés is működik intézetünkben.

Ügyfélszolgálati asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • időpont egyeztetés a hozzánk érkező páciensekkel
    • adatfelvétel, adategyeztetés
    • adminisztratív feladatok
    • ügyfelek fogadása, tájékoztatása
    • recepciós feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség (egészségügyi végzettség előny de nem feltétel)
    • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs, és problémamegoldó készség
    • Önállóság, precíz munkavégzés
    • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodásmód
    • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • orvos asszisztensi, orvos írnoki tapasztalat
    • egészségügyben szerzett gyakorlat
    • rugalmasság

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős, bejelentett állás, versenyképes fizetés, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hunyadi János út 9.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot kérünk a jelentkezéshez csatolni, valamint egy pár mondatban kérjük megfogalmazni, hogy miért pályázza meg a pozíciót.