Ügyfélszolgálati asszisztens

Otthon Centrum

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Főbb feladatok, munkák:

Most Te is tagja lehetsz az Otthon Centrum csapatának!

pozícióba keresünk Téged, ha a véredben van az ügyintézés, ha kiválóan kommunikálsz, és mindezek mellett büszke vagy a precizitásodra.

Ha magadra ismersz, egyik legsikeresebb belvárosi irodánkba várunk.

Magyarország piacvezető Ingatlanforgalmazójaként, két évtizedes tapasztalattal szolgáljuk ki ügyfeleinket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Miért leszel motivált?
  • fix díjazás + egyéb juttatás
  • egy piacvezető, sikeres cég tagja lehetsz
  • innovatív közegben fejlődhetsz
  • vidám és lendületes csapatban dolgozhatsz
  • hosszútávra tervezhetsz
  • a képzési rendszerünknek köszönhetően a kezdetektől fogva segítünk majd, hogy ne tévedj el a folyamatokban

Ami szükséges, ahhoz, hogy minden rendben legyen:
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfeleinkkel
  • Ügyfél igények rögzítése
  • Telefonos, e-mailes kommunikáció
  • Kitartás, szorgalom és precizitás
  • Jó, ha van némi ügyfélkapcsolati tapasztalatod, de pályakezdőként se riadj vissza

Előnyödre válik, ha:
  • Kiváló csapatjátékos vagy, e mellett önállóan is tudsz dolgozni
  • Megtalálod a közös hangot bárkivel, jól kommunikálsz
  • Nyitott vagy az új dolgokra

Amit kínálunk:
  • Biztos háttér
  • Támogató munkahelyi légkör, és remek hangulat
  • Teljes körű oktatás
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Tetszik az ajánlatom? Akkor nincs más dolgod, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!