Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
LINDSTRÖM KFT.
  • A Lindström Kft egy textilipari szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi hálózattal rendelkező cég. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez pályázatot írunk ki Ügyfélszolgálati Asszisztens pozícióra

  • Ügyfélszolgálati Asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      Ügyféladatok felvitele és aktualizálása az adatbázisban

      Ügyfélpanaszok fogadása, rögzítése és kezelése írásban és telefonon

      Számlázás, útvonallisták kezelése, feldolgozása,

      Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal

      Jelentések, riportok készítése az ügyfeleknek és a vezetőknek

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      minimum középfokú végzettség

      ügyfélszolgálati tapasztalat, preferáltan szolgáltatási területen (B2B)

      kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

      erős MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)

      jó adatelemző készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      1-3 év szakmai tapasztalat

      Angol nyelvtudás előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      versenyképes jövedelem

      fő állású munkaviszony

      dinamikus csapat

      multinacionális cég szakmai támogatása

      szakmai továbbképzések

      szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, Gubacsi út 32.

    Magyar nyelvű önéletrajz

    Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria,szakmai tréningek

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    1 db szavazat
    Állás, munka még: LINDSTRÖM KFT.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati Asszisztens
    • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati asszisztens
    • Hirdető cég: LINDSTRÖM KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: IX. kerület
    • Feladatok: Ügyféladatok felvitele és aktualizálása az adatbázisbanÜgyfélpanaszok fogadása, rögzítése és kezelése írásban és telefononSzámlázás, útvonallisták kezelése, feldolgozása, Együttműködés a cégen belül a társosztályokkalJelentések, riportok készítése az ügyfeleknek és a vezetőknek
    • Elvárások: minimum középfokú végzettségügyfélszolgálati tapasztalat, preferáltan szolgáltatási területen (B2B)kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességerős MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)jó adatelemző készség
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.06.17
    • értékelés: 5
    • értékelők száma: 1