Ügyfélszolgálati asszisztens

Pár ok, amiért jó nálunk dolgozni:

  • egy kreatív, pörgős csapat tagja leszel
  • változatos feladatokat nyújtunk Neked, kiélheted a kreativitásod papíron és az online térben is
  • széleskörű béren kívüli juttatást is nyújtunk Neked
  • egy kis ízelítő az elmúlt időszakokból: cafeteria csomag, gyümölcsnapok, egészségvizsgálatok, fagyi nap, csapatépítők, street food nap, évindító party, közös rétes napok, kürtöskalács nap, Mikulás nap, téli hónapokban vitamin napok és még sok minden egyéb szuper dolog vár Rád, ha csatlakozol hozzánk :)
  • ingyenes privát autóbuszjárat Újpest-Városkaputól (mindössze 15 perc a menetideje)
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, ahol nem állunk a személyes fejlődésed útjába, sőt támogatjuk karrier céljaid
  • óvjuk a környezetünket (csökkentjük a műanyag hulladék mennyiségét, szelektíven gyűjtjük a szemetet, stb.)
  • alapítványi főtámogatóként támogatjuk a rászoruló gyermekeket
  • nem utolsó sorban azért, mert mi tudjuk, hogy a sikerünk Neked (is) köszönhetjük

Feladataid a következők lesznek:

  • Rendelések feldolgozása, számlák exportálása, visszáruk intézése
  • Vevői árak módosítása, jóváírások kezelése, vevői tartozások figyelése
  • Vevők tájékoztatása akciókról, kifutó vagy ideiglenesen nem rendelhető termékről
  • Szállítások egyeztetése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • CRM-ben történő adatrögzítés
  • Az értékesítési folyamat aktív szakmai támogatása
  • Hatékony együttműködés a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal

Amit kérünk Tőled:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Kommunikációképes angol nyelvtudást (főként írásban lesz rá napi szinten szükséged)
  • Légy pörgős és szeresd az embereket
  • Ne a problémákat lásd, hanem a lehetőséget és próbálj segíteni az ügyfeleknek
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet (Word, Excel, Outlook ismeretekkel rendelkezel)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalatnak örülünk, ha megvan, de ha nincs és úgy érzed ebben a munkakörben tudsz kiteljesedni, akkor ez ne tartson vissza ;)

Előnyként értékeljük:

  • Bármely vállalatirányítási rendszer ismerete

Az alábbi napokon és időben számítunk a munkádra:

Hétfőtől péntekig 8:15-17:00 (45 perc ebédszünettel)

A címünk pedig, ahova szívesen jársz majd be:

Dunakeszi, Pallag u. 37.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 37.

Ha megdobbantotta a szíved a fent leírt gondolatsor és csatlakoznál hozzánk, fizetési igényeddel ellátott jelentkezési anyagodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.