Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség
garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A Leier Autó Kft. BMW Márkakereskedés több mint 17 éve várja kedves ügyfeleit Győrben a legújabb BMW
modellekkel. Egy BMW modell - az autó éppúgy, mint a motorkerékpár- vásárlása egy különleges esemény,
melyet felkészült és dinamikus csapatunk tesz egyedivé és felejthetetlen élménnyé ügyfeleink számára. Célunk, hogy ezt a pozitív élményt megőrizve ügyfeleink bizalommal válasszanak minket szerviz szolgáltatások
igénybevételekor is.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy ügyfeleinknek semmi ne hiányozzon a boldogsághoz, tegyük együtt az
ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Győri kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk.

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

FELADATOK:

  • Ügyfeleket kedvesen, személyesen üdvözli és, tájékoztatja.
  • Professzionálisan kezeli a bejövő telefonhívásokat és e-maileket, valamint időpontokat egyeztet.
  • Beszerzi a cég napi működéséhez szükséges irodai és operatív eszközöket.
  • Kezeli a postát, nyilvántartásokat vezet és adminisztratív feladatokat lát el.
  • Aktív szerepet vállal a belső, céges rendezvények szervezésében.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Kiváló kommunikációs készségének köszönhetően képes arra, hogy bárkivel megtalálja a közös hangot.
  • Megbízható, precíz, ugyanakkor rugalmas és terhelhető személy.
  • A német és/vagy angol nyelvet középfokon is meri és használja.
  • Otthonosan mozog a Microsoft Office programok használatában.
  • B kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van.

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

    Biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és az autóházunk széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást (alapbér és jutalék) kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.
Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
További információért kérjük, hívja munkatársunkat a +36 30 8139584-es telefonszámon.
Bízunk benne, hogy találkozunk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálati asszisztens
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati asszisztens
  • Hirdető cég: BMW Group Magyarország
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Ügyfeleket kedvesen, személyesen üdvözli és, tájékoztatja. Professzionálisan kezeli a bejövő telefonhívásokat és e-maileket, valamint időpontokat egyeztet. Beszerzi a cég napi működéséhez szükséges irodai és operatív eszközöket. Kezeli a postát, nyilvántartásokat vezet és adminisztratív feladatokat lát el. Aktív szerepet vállal a belső, céges rendezvények szervezésében.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettséggel rendelkezik. Kiváló kommunikációs készségének köszönhetően képes arra, hogy bárkivel megtalálja a közös hangot. Megbízható, precíz, ugyanakkor rugalmas és terhelhető személy. A német és/vagy angol nyelvet középfokon is meri és használja. Otthonosan mozog a Microsoft Office programok használatában. B kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: BMW Group Magyarország>