Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Ügyfélszolgálati adminisztrátor

munkatársunkat.

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a cég viszonteladó partnereivel
  • Ügyfélpanaszok kezelése(garancia, visszáru, árproblémák)
  • Pénztár kezelés
  • Számlázások, jóváirások adminisztrációja
  • Viszonteladói regisztrációk kezelése
  • Támogatás nyújtása az értékesítők és viszonteladó számára.
  • A munkavégzés helye Fót East Gate business park

ELVÁRÁSOK:

  • Microsoft Office készségszintű használata.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, adminisztrációban való precizitás.
  • Terhelhetőség, agilitás, proaktív hozzáállás.
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség, rendszerszintű gondolkodásra való képesség.
  • Új ismeretek iránti nyitottság és kreativitás.

ELŐNYT JELENT:

  • IT Nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Rendszeres szakmai képzések.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Karrierépítési lehetőség.
  • Inspiráló, agilis csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatokat a kezdési időpont és bérigény megjelölésével várjuk.