A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Ügyfélszakértő (digitális)

FELADATAID LENNÉNEK…

  • A fogyasztói és az üzleti aspektusok koordinálása a digitalizációs fejlesztések során
  • Ügyfél illetve versenytárselemzések, és az üzleti gyakorlatok szintetizálása
  • Részvétel a Tribe fejlesztéseiben és ezek pénzügyi, illetve üzleti hatásainak a felmérésében
  • Marketingelemzések, piackutatások és egyéb üzleti elemzések készítése
  • Adatalapú termékkutatások és elemzések készítése
  • Tribe fejlesztések üzleti hatásainak értékelése

JÖVŐBELI KOLLÉGÁNK...

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább három éves tapasztalattal rendelkezik digitális csatorna, technológia, illetve üzlet vagy marketing területen
  • Adatalapú piac és termékkutatás területen szerzett szakmai tapasztalatot

ELŐNYT JELENT:

  • Agilis munkamódszerrel kapcsolatos tapasztalat
  • Egyetemi diploma üzleti / pénzügyi / menedzsment területen
  • Embercentrikus, eredményorientált, energikus személyiség
  • Elemzési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelvismeret

AMIT MI KÍNÁLUNK…

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.