BauApp Kft.
  • A BauApp egy izgalmas, rövid idő alatt ismertté vált Prop-Tech vállalkozás, amely építőipari kivitelezéseket támogató mobil applikációk fejlesztésére szakosodott

  • Ügyfélsiker koordinátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • Telefonon, e-mailben történő napi kommunikáció a cég meglévő ügyfeleivel
      • Támogtani a cég ügyfeleit, hogy sikeresen be tudják vezetni a BauApp alkalmazásokat, és növelni hatékonyságukat
      • Ügyfél aktivitás követése, ügyfél problémák és igények kezelése, továbbítása a fejlesztők felé
      • Értékesítési csapat támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Ügyfélcentrikus hozzáállás
      • Kiemelkedő kommunikációs készség
      • Empátia, türelem
      • Kiemelkedő problémakezelés
      • Erős felhasználói szintű mobil és számítógépes ismeretek
      • Google termékek felhasználói szintű ismerete
      • Kommunikatív, nyitott személyiség
      • Megbízható, szorgalmas munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Telekommunikációs vagy informatikai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Korlátlan kávé, hogy bírd a tempót!
      • Korlátlan víz, hogy ki ne száradj!
      • Versenyképes fix fizetés
      • Színvonalas munkakörnyezet
      • Fejlődési lehetőség
      • Rendszeres csapatépítő programok

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Üzleti támogató központok
    • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    3529 Miskolc

    Jelentkezési határidő:

    2019. 06. 18.

    Az állás kezdésének várható időpontja:

    2019. 08. 01.

    Önéletrajz