A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Ügyfélreferens munkatárs

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvétel az ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Lakossági fogyasztási hitelügyletekhez kapcsolódó kérelmek átvétele, ezen hitelügyletek értékesítése és teljes körű ügyintézése

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Empatikus vagy, a munkatársak motiválása nem okoz gondot számodra
  • Tudsz dolgozni változó környezetben, rugalmas vagy
  • Gyors és precíz munkavégzés jellemez téged
  • Felhasználói szinten használod az Office programcsomagot

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

  • Bankszektorban dolgozol
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgád és/vagy tőkepiaci üzletkötői vizsgával rendelkezel
  • Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga és/vagy pénztárkezelő és valutapénztáros vizsgával rendelkezel
  • Alapfokon beszéled az angol nyelvet

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási költségtámogatás
  • Megbízható vezető, családias légkör, kiváló csapat
  • Nyitottság az új ötletekre

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest I. ker. (Hattyú utca), II. ker. (Széna tér), III. ker. (Flórián tér), VIII. ker., XXII. kerület (Campona)

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest I. ker., II. ker., III. ker., VIII. ker., XXII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, szeretettel várjuk pályázatodat a Jelentkezés gombra kattintva.