A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint több mint 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.
Szekszárdi ügyfélszolgálati csapatunk bővítésére keresünk, lelkes, németül jól beszélő

Ügyfélreferens

munkatársat.

Feladatok:

  • Az ügyfélreferensek fő feladata a vevői megrendelések napi szintű operatív menedzselése a maximális vevői elégedettség elérése céljából
  • Német nyelven történő kapcsolattartás a partnerekkel és az anyacéggel
  • Megrendelések, vevői kérések fogadása, feldolgozása
  • Javaslatok és megoldások az egyéni vevői igények logisztikai megoldására
  • Ügyfél elégedettség biztosítása, ügyfelekkel kapcsolatos riportok készítése
  • Alapanyagok felügyelete
  • Gyártási megbízások és visszaigazolt gyártási határidők folyamatos ellenőrzése, proaktív ügyfél tájékoztatás

amit várunk:

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció német nyelven
  • Ügyfélközpontúság
  • Kimagasló, proaktív problémamegoldó képesség
  • Részletekre való odafigyelés képessége
  • Stressztűrő képesség és terhelhetőség
  • Windows programok (MS Office – Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabilitás
  • Jó hangulatú közösség
  • Jól képzett kollégák, akik segítenek az speciális ismeretek elsajátítását
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Selyem utca

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A pályázati anyagot a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!